כלים חד פעמיים בזול
נכתב על ידי: דוד כהן
תאריך: 19/03/19

לבחור את הכלים שעושים את כל ההבדל

אנחנו מכירים מקרוב את כל הנפשות הפועלות בקטגוריית הכלים החד פעמיים. אך כדאי לפרט מעט יותר ולהתייחס לאופן הבחירה שלהם:

· כוסות – הכוסות הן אולי הבולטות ביותר מבין כלים החד פעמיים. כמובן, הן נחלקות לשני סוגים: כוסות לשתייה חמה וכוסות לשתייה קרה. אם אתם מתלבטים באיזה סוג לבחור, כדאי לבחור בכוסות לשתייה חמה, כדי שניתן יהיה לשתות משקאות חמים וקרים כאחד.

· צלחות – צלחות חד פעמיות מגיעות במגוון רחב של סוגים. ישנן צלחות פשוטות המתאימות יותר למאכלים הקרים, בעוד צלחות איכותיות יותר מתאימות גם למאכלים החמים.

· סכו"ם – והכוונה היא כמובן לסכינים, מזלגות, כפות וכפיות. כלים אלה נוטים להישבר בקלות, כך שכאשר בוחרים בסכו"ם, כדאי לבחור באיכותי יותר.

· כלי הגשה, מגשים וקערות – קיימים כלי הגשה חד פעמיים מכל הסוגים והעיצובים. קערות צבעוניות ומעוצבות, מגשים ואפילו קופסאות של פופקורן, ממש כמו בסרטים.

· תבניות – ישנו שימוש נרחב לתבניות הכסופות. הן נמצאות כמעט בכל בית, כך שאם אתם מכינים אוכל דביק במיוחד, תבניות חד פעמיות הן התשובה. כמו כן, למרות שמן, בדרך כלל ניתן להשתמש בתבניות אלה כמה פעמים וכך לחסוך בכסף.

· מפות פלנל – מדובר במפות איכותיות מפלנל המגיעות בשלל צבעים ועיצובים. תוכלו לבחור את הצבע המתאים לכם בהתאם לאירוע שאתם מקיימים.

אילו כלים חד פעמיים כדאי לבחור

ראינו כי קיים מגוון רחב של כלים חד פעמיים בזול, והסוד הוא לבחור את הכלים המתאימים לכם ביותר. חשבו על סוג האירוע שלכם. מה אתם רוצים לכלול בו, כמה מוזמנים יהיו באירוע והעיקר – איזה סוג אוכל יוגש. בהתאם לסוג המאכלים המוגשים, ניתן להחליט אילו כלים מתאימים יותר.


 
אודות המחבר

מיזם גרופ בניית אתרי מכירות באינטרנט עם שיווק באינטרנט להצלחת המכירות.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article55438.aspx