דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים IGS משלימה את העסקה עם ורטיגרו לבניית החווה האנכית המסחרית הראשונה בסקוטלנד
IGS משלימה את העסקה עם ורטיגרו לבניית החווה האנכית המסחרית הראשונה בסקוטלנד
חיים נוי 12/07/20 |  צפיות: 205

IGS משלימה את העסקה עם ורטיגרו לבניית החווה האנכית המסחרית הראשונה בסקוטלנד

המפעילה של החווה האנכית החדשה תאמץ את פלטפורמת האגריטק של IGS בסקוטלנד

אדגינברו, סקוטלנד, 9 ביולי 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

המומחית לאגריטק פנים IGS הודיעה היום על השלמת עסקה עם המפעילה החדשה של חקלאות אנכית ורטיגרו. המערכת של ארבעה מגדלים תיבנה במחוז אברדין בסקוטלנד בשלהי 2020.

מבנה עליון מבודד בשטח של 245 מ"ר יכיל ארבעה מגדלים שגובהם 9 מטר לצד אזור שירות בשטח של 1,600 מ"ר באתר של ורטיגרו בחוות ווטרסייד במחוז אברדין. הפרויקט יספק שטח גידול של בערך 1,343 מ"ר, שיפיק עד 70 טון של תוצרת בשנה כשיפעל במלואו.

זה מהלך הכניסה הראשון של ורטיגרו לחקלאות אנכית, שמגוונת לצד הפעילות החקלאית הקיימת, וכעת מגדלת גידולים הכוללים שעורה ושיפון בשדות פתוחים.

ורטיגרו הוקמה באמצעות Steadman Partners, המשרד להשקעות פרטיות בבריטניה שהקים המייסד המשותף של ברודוג מרטין דיקי. ל-Steadman Partners, שנמצא בסקוטלנד, יש מגוון רחב של אינטרסים והשקעות ברחבי בריטניה ומעבר לה.

הפלטפורמה של IGS נבחרה אחרי ניתוח קפדני של השוק ונחשבה להכי מתקדמת, יעילה ומדרגית כדי לענות על הדרישות של ורטיגרו. מוצר החקלאות האנכית הכנס והפעל שפיתחה IGS מציע לה פלטפורמה מאוד נשלטת, שתוכננה ספציפית למקסם תפוקה תוך מזעור צריכת האנרגיה ולאפשר הפקה של תוצרת באיכות גבוהה עקבית בקנה מידה גדול.

במגדלים, שצפויים להתחיל לפעול בתחילת 2021, יגדלו מגוון של יבולים שמיועדים לשרת את שרשרת אספקת המזון המקומית. ורטיגרו תעבוד עם מגוון של לקוחות מקומיים ביניהם קמעונאים, מסעידים, מסעדות ושירותים מקומיים אחרים, כדי לספק תוצרת טרייה, מזינה ובאיכות גבוהה כל השנה.

מנכ"ל IGS דייוויד פרקר אמר: "זה צעד מרגש עבור IGS ועבור ורטיגרו כשאנו מתחילים להתקין חווה אנכית חדשה עבור מפעילה חדשה בתחום הזה. עם ניסיון מוכח בחקלאות מסורתית, ומעורבות אינטנסיבית, באמצעות הבעלים שלה, במגזר המזון והמשקאות, אנחנו בטוחים שזה יביא היצע חדש ובאיכות גבוהה לשוק המקומי. לוקליזציה מחדש כזאת של שרשרת אספקת המזון היא מאפיין של תכנון אחרי הקורונה שאנחנו רואים בכל העולם".

"אנחנו שמחים שהפלטפורמה של IGS נבחרה לפרויקט הזה. זאת הוכחה שהמחויבות המחמירה שלנו למצוינות בתכנון הנדסי והמערכות הרשומות כפטנט הייחודיות שלנו מספקות את מה שהלקוחות רוצים - מערכת שהיא מאוד פרגמטית, גמישה, מודולרית ומדרגית. אנחנו מצפים להתחיל בהתקנה של מגדלי הגידול שלנו עם הצוות של ורטיגרו".

גריים וורן מוורטיגרו אמר: "ורטיגרו שמחה לעבוד עם IGS על הפרויקט החדשני הזה כשאנו ממצבים את עסקי החקלאות שלנו לטיפול באתגרים של שרשרת אספקת המזון המודרנית. הקדשנו זמן רב כדי לזהות את השותפים והמערכות המתאימים, והפלטפורמה של IGS בלטה כפתרון איכותי שאפשר להתאים לצרכים שלנו. הגידול של מזון איכותי ומזין בצפון מזרח סקוטלנד יאפשר לנו לקצר מרחקי מזון עבור הלקוחות שלנו. יחד עם מקורות האנרגיה המתחדשת שלנו ואיסוף מי גשם, היעילות של המערכת של IGS היא חלק חשוב מהשאיפה שלנו לגדל יבולים באופן ניטרלי מבחינת פחמן. אנחנו מצפים להמשך העבודה עם IGS כשנבנה את המתקן בהמשך השנה הזאת".

הצוות ב-IGS ימשיך לעבוד באופן קרוב עם הלקוחה החדשה שלה בשלבי הבנייה וההתקנה בחודשים הבאים.

קבצים מצורפים:

 
ליצירת קשר:
 
Georgia Lea
IGS Limited 
+447897539954
georgia@intelligentgrowthsolutions.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
קרן מטלייף מתחייבת ל-500,000$ למאמץ השיקום בלבנון
"לבנו נשבר כשראינו את ההרס בביירות, ואנו רוצים לעשות הכל כדי לעזור לתושבי לבנון", אמר נשיא ומנכ"ל מטלייף, מישל כאלאף. "תמיכה כספית זו מטעם קרן מטלייף תספק צרכים מיידיים ותעזור להתאוששות המדינה".

זינגה נכנסת להסכם לרכישת רוליק המבוססת באיסטנבול, אחת מחברות משחקי הנייד היפר-קז'ואלים עם הצמיחה המהירה ביותר
פורטפוליו מרגש של משחקי היפר-קז'ואל פופולריים עם יותר מחמישה מיליון ניידים משתמשים פעילים מדי יום ו-65 מיליון ניידים משתמשים פעילים חודשיים

אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם CFA Afrique בבורקינה פאסו
אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבותה במערב אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם CFA Afrique, משרד מיסים ומשפטים באוגאדוגו, אשר מסמן את הופעת הבכורה של הארגון בבורקינה פאסו וממחיש עוד יותר את נוכחותה הגוברת של אנדרסן גלובל ביבשת אפריקה.

Advanced Energy הציגה שלושה מוצרים חדשים של חשמל לתהליכים ב-SEMICON West 2020
AE הכריזה על מערכת חשמל לתהליכי פלזמה מהפכנית ומרחיבה את היכולות של התאמת המצב המוצק ופתרון הגנרטור RF וההתאמה המשולב המובילים שלה

זינגה מכריזה על תוצאות פיננסיות של הרבעון השני של 2020
מדווחת על ההכנסות וההזמנות הרבעוניות הגבוהות ביותר בהיסטוריה של זינגה

בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2020, התקדמות בעדיפויות בטווח הקצר
נזילות(2) פרו-פורמה(1) של בערך 3.5 מיליארד דולר, כולל מזומנים בקופה מאוחדים של בערך 1.7 מיליארד דולר, אפשרות הון חוזר זמינה של 738 מיליון דולר בתחבורה נכון ל-30 ביוני 2020, ונזילות חדשה של עד 1.0 מיליארד דולר מאמצעי האשראי המובטח העדיף שנמסר עליו לאחרונה

תזכורת\ מידע למדיה: בומברדיה תדווח על תוצאותיה הפיננסיות ברבעון השני של 2020 ב-6 באוגוסט, 2020
ב-6 באוגוסט 2020 בשעה 08:00, שעון החוף המזרחי, אריק מרטל, נשיא ומנכ"ל, ג'ון די ברט, סגן נשיא בכיר ומנהל הכספים הראשי ופטריק גוטשה, סגן נשיא, אסטרטגיה תאגידית ויחסי משקיעים, יקיימו שידור אינטרנטי / שיחת ועידה שמיועדים למשקיעים ולאנליסטים פיננסיים כדי לסקור את התוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020.

אנטרה ביו יוצגו בכנס הווירטואלי של ביוטכנולוגיה
אנטרה ביו בע"מ (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה כי חברי צוות הניהול שלה ישתתפו וירטואלית בכנס ביוטכנולוגיה ביום שני, 10 באוגוסט, 2020 ב-12:30 (שעון קיץ).

הפדרציה האוניברסלית לשלום: עצרת מקוונת הקוראת לשלום, פיוס ושגשוג הדדי
יותר ממיליון צפויים להצטרף! מנהיגי העולם מצביעים על הדרך קדימה, מעבר לאתגרים הגלובליים כולל COVID-19, יחסי גזע, בעיות סביבתיות ומיתון כלכלי גלובלי.

אנדרסן גלובל נכנסת לצ'ילה בשיתוף פעולה עם שתי חברות
אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הצ'יליאני באמצעות הסכמי שיתוף פעולה עם שתי חברות מבוססות בסנטיאגו: משרד עורכי הדין Chirgwin Peñafiel וחברת המס SPASA Consulting. החברות הללו הן בשותפות קרובה זו לזו ומוסיפות עומק ורוחב לפלטפורמה הדרום האמריקנית של הארגון עם התרחבותה המתמדת.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI