דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים שפת ההייפרלופ עוברת בבית הנבחרים כחלק מחוק נעים קדימה
שפת ההייפרלופ עוברת בבית הנבחרים כחלק מחוק נעים קדימה
חיים נוי 08/07/20 |  צפיות: 216

שפת ההייפרלופ עוברת בבית הנבחרים כחלק מחוק נעים קדימה

תמיכה דו מפלגתית מאיצה את תעשייה ההייפרלופ בארה"ב ומטילה על מועצת NETT לקבוע מסגרת רגולטורית בששת החודשים הבאים

וושינגטון, 7 ביולי 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

H.R. 2, חוק נעים קדימה, עבר בבית הנבחרים של ארה"ב, עם סעיפים רבים שמקדמים את תעשיית ההייפרלופ בקצב מהיר בארצות ברית.

"אנחנו משבחים את התומכים בהייפרלופ משתי המפלגות על עמדתם הנוטה לעתיד לגבי טכנולוגיות מתקדמות, כולל כמה סעיפים חדשניים שיתמכו במגזר התחבורה של אמריקה במאה ה-21 ואחריה", אמר סר ריצ'רד ברנסון, מייסד קבוצת וירג'ין.

הכרה מסוג זה בהייפרלופ מצד ממשלת ארה"ב היא הראשונה מסוגה, וזאת עוד הוכחה שארה"ב מתכוונת להיות המובילה בתעשייה הזאת. ההוראה הזאת לא רק מכירה בהייפרלופ בחוק האמריקני, היא גם מורה למועצה לטכנולוגיות תחבורה לא מסורתיות ומתפתחות (NETT) לפרסם הנחיות תוך שישה חודשים למסגרת רגולטורית ברורה להתקנה הבטוחה של מערכת הייפרלופ.

"ההכללה של תחבורת הייפרלופ בחוק הזה היא היסטורית ומבססת שוב את ארה"ב כמובילה בחדשנות, ונותנת לנו הזדמנות לא רק לבנות מחדש אלא גם להתפתח באמצעות טכנולוגיות טרנספורמטיביות וחדשניות", אמר ג'יי וולדר, מנכ"ל Virgin Hyperloop One.

בחלק ההרשאה מחדש של התחבורה הקרקעית של H.R. 2 כלולה הקודיפיקציה של המועצה לטכנולוגיות תחבורה לא מסורתיות ומתפתחות (NETT), שתבטיח שלמערכות תחבורה חדשות ומתפתחות - כמו הייפרלופ - יהיה מקום אחד לפנות אליו במשרד התחבורה הפדרלי של ארה"ב. Virgin Hyperloop עובדת באופן קרוב עם מועצת NETT בשנה וחצי האחרונות כדי לקדם את הטכנולוגיה שלה ולהבטיח שתוכל להתקין הייפרלופ באופן בטוח ומהר.

כשהוכרז על מועצת NETT סר ריצ'רד הוסיף: "ברצוני להודות לשרה צ'או על המנהיגות שלה בהקמת המועצה החושבת על העתיד הזאת במשרד התחבורה.Virgin Hyperloop One להוטה להמשיך לעבוד עם השרה והצוות שלה... ברור שהיא רוצה להיות בחזית החקירה של טכנולוגיות חדשניות כדי לשפר את התחבורה בארצות הברית".

תמיכה דו מפלגתית מחברי קונגרס והמימשל היא קריטית בהתפתחות העתידית של תעשיית ההייפרלופ. ההכללה של סעיף ההייפרלופ מראה תמיכה מצד היו"ר פיטר דפזיו (דמוקרט מאורגון), אבל גם מצד חברי קונגרס משתי המפלגות.

"הקודיפיקציה של הצו של [השרה] צ'אוס שיצר את מועצת NETT והסעיף שמעודד את הפיתוח של ההייפרלופ מאפשר הצצה על [….] חדשנות ושיתוף פעולה בין המגזר הציבורי והפרטי", אמר חבר הקונגרס ריק קרופורד (רפובליקני מארקנסו) בישיבה של ועדת התחבורה והתשתיות של בית הנבחרים של ארה"ב.

אודות Virgin Hyperloop

Virgin Hyperloop היא החברה הראשונה בעולם שניסתה בהצלחה את טכנולוגיית ההייפרלופ שלה בקנה מידה גדול, והשיקה את אמצעי תחבורת ההמונים החדש הראשון מזה יותר ממאה שנים. החברה הפעילה בהצלחה רכב הייפרלופ בקנה מידה מלא באמצעות הנעה חשמלית וריחוף אלקטרומגנטי בתנאים של כמעט ריק, ומימשה אמצעי תחבורה חדש מיסודו שהוא יותר מהיר, בטוח, זול ובר קיימא מאשר האמצעים הקיימים. החברה פועלת עכשיו עם ממשלות, שותפים וממציאים ברחבי העולם כדי להפוך את ההייפרלופ למציאות תוך שנים, לא עשורים. יש לה כעת פרויקטים בביצוע בארה"ב, הודו והמזרח התיכון. מידע נוסף על הטכנולוגיה, החזון והפרויקטים המתבצעים של Virgin Hyperloop כאן.

קשרי מדיה

Virgin Hyperloop
Ryan Kelly
Vice President of Marketing and Communications
press@virginhyperloop.com
+1 (610) 442-1896

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
קרן מטלייף מתחייבת ל-500,000$ למאמץ השיקום בלבנון
"לבנו נשבר כשראינו את ההרס בביירות, ואנו רוצים לעשות הכל כדי לעזור לתושבי לבנון", אמר נשיא ומנכ"ל מטלייף, מישל כאלאף. "תמיכה כספית זו מטעם קרן מטלייף תספק צרכים מיידיים ותעזור להתאוששות המדינה".

זינגה נכנסת להסכם לרכישת רוליק המבוססת באיסטנבול, אחת מחברות משחקי הנייד היפר-קז'ואלים עם הצמיחה המהירה ביותר
פורטפוליו מרגש של משחקי היפר-קז'ואל פופולריים עם יותר מחמישה מיליון ניידים משתמשים פעילים מדי יום ו-65 מיליון ניידים משתמשים פעילים חודשיים

אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם CFA Afrique בבורקינה פאסו
אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבותה במערב אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם CFA Afrique, משרד מיסים ומשפטים באוגאדוגו, אשר מסמן את הופעת הבכורה של הארגון בבורקינה פאסו וממחיש עוד יותר את נוכחותה הגוברת של אנדרסן גלובל ביבשת אפריקה.

Advanced Energy הציגה שלושה מוצרים חדשים של חשמל לתהליכים ב-SEMICON West 2020
AE הכריזה על מערכת חשמל לתהליכי פלזמה מהפכנית ומרחיבה את היכולות של התאמת המצב המוצק ופתרון הגנרטור RF וההתאמה המשולב המובילים שלה

זינגה מכריזה על תוצאות פיננסיות של הרבעון השני של 2020
מדווחת על ההכנסות וההזמנות הרבעוניות הגבוהות ביותר בהיסטוריה של זינגה

בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2020, התקדמות בעדיפויות בטווח הקצר
נזילות(2) פרו-פורמה(1) של בערך 3.5 מיליארד דולר, כולל מזומנים בקופה מאוחדים של בערך 1.7 מיליארד דולר, אפשרות הון חוזר זמינה של 738 מיליון דולר בתחבורה נכון ל-30 ביוני 2020, ונזילות חדשה של עד 1.0 מיליארד דולר מאמצעי האשראי המובטח העדיף שנמסר עליו לאחרונה

תזכורת\ מידע למדיה: בומברדיה תדווח על תוצאותיה הפיננסיות ברבעון השני של 2020 ב-6 באוגוסט, 2020
ב-6 באוגוסט 2020 בשעה 08:00, שעון החוף המזרחי, אריק מרטל, נשיא ומנכ"ל, ג'ון די ברט, סגן נשיא בכיר ומנהל הכספים הראשי ופטריק גוטשה, סגן נשיא, אסטרטגיה תאגידית ויחסי משקיעים, יקיימו שידור אינטרנטי / שיחת ועידה שמיועדים למשקיעים ולאנליסטים פיננסיים כדי לסקור את התוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020.

אנטרה ביו יוצגו בכנס הווירטואלי של ביוטכנולוגיה
אנטרה ביו בע"מ (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה כי חברי צוות הניהול שלה ישתתפו וירטואלית בכנס ביוטכנולוגיה ביום שני, 10 באוגוסט, 2020 ב-12:30 (שעון קיץ).

הפדרציה האוניברסלית לשלום: עצרת מקוונת הקוראת לשלום, פיוס ושגשוג הדדי
יותר ממיליון צפויים להצטרף! מנהיגי העולם מצביעים על הדרך קדימה, מעבר לאתגרים הגלובליים כולל COVID-19, יחסי גזע, בעיות סביבתיות ומיתון כלכלי גלובלי.

אנדרסן גלובל נכנסת לצ'ילה בשיתוף פעולה עם שתי חברות
אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הצ'יליאני באמצעות הסכמי שיתוף פעולה עם שתי חברות מבוססות בסנטיאגו: משרד עורכי הדין Chirgwin Peñafiel וחברת המס SPASA Consulting. החברות הללו הן בשותפות קרובה זו לזו ומוסיפות עומק ורוחב לפלטפורמה הדרום האמריקנית של הארגון עם התרחבותה המתמדת.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI