דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים ולידיטי מתקשרת בהסכם סופי לרכישת 250ok, מרחיבה את תיק הדואל הטוב מסוגו שלה
ולידיטי מתקשרת בהסכם סופי לרכישת 250ok, מרחיבה את תיק הדואל הטוב מסוגו שלה
חיים נוי 28/02/20 |  צפיות: 327

ולידיטי מתקשרת בהסכם סופי לרכישת 250ok, מרחיבה את תיק הדואל הטוב מסוגו שלה

הרכישה מכנסת ביחד מובילים בשוק הדואל כדי להפעיל את רשת הנתונים הגלובלית הגדולה ביותר של כל ספק ניתוחי מסירה

בוסטון, 27 בפברואר 2020, (BUSINESS WIRE):

Validity, החברה הכי מהימנה באיכות נתוני לקוחות, הודיעה היום שהתקשרה בהסכם סופי לרכישת ספקית הניתוחים ויכולת המסירה של דואל 250ok. מאז 2011 250ok פיתחה תוכנה וכלים חדשניים לניהול דואל שמשתמשים בהם עסקים בכל גודל. עם הרכישה הזאת, ולידיטי מרחיבה את יכולות המיטוב שלה בסביבה הגלובלית של ספקי שירותי דואל.

דואל הוא עדיין ערוץ קריטי עבור משווקים למשיכה ומעורבות לקוחות. אולם, עדיין קשה לדאוג שההודעות לא יגיעו לתיקיית הספאם ושהן ישמחו את הלקוחות. ספקי תיבות דואר עובדים קשה כדי להגן על המשתמשים מספאם ואיומים, ותיבות הדואר הנכנס מוצפות בגישות שיווק לא ממוטבות של "רסס והתפלל". ללא הנתונים, הכלים וההנחיה הנכונים, אפילו שולחי הדואל הכי טובים יכולים להתקשות להגיע לתיבת הדואר הנכנס ולהשפיע.

עבור קמעונאים מקוונים, לאי הגעה לתיקיית הספאם יש השפעה דרמטית על הזדמנויות ההכנסות וההמרה. 250ok מאפשרת למשווקים למסור יותר דואל, את הדרך הנכונה לטרגט נמענים וליהנות מיותר המרה ותשואה על ההשקעה כתוצאה מכך.

250ok התחילה לחדש בתחום תוכנת הניתוחים ויכולת המסירה ב-2011. את החברה הקים המומחה ליכולת המסירה גרג קראיוס, לשעבר מ-ExactTarget. כיום 250ok מחוללת מהפכה בתוכנה לניהול דואל על ידי יצירת כלים חדשניים עבור שולחי הדואל המודרניים, ביניהם Marketo, CDW, National Geographic, Crutchfield, Furniture Row ו-PETA. עם הרכישה הזאת, ולידיטי מכנסת ביחד כמה מהאנשים הכי מוכשרים בענף הדואל כדי לעזור להבטיח שהודעות לא יגיעו לתיקיית הספאם.

"מבין השחקנים הרבים בשוק הדואל, הצוות של 250ok משתלב באופן מושלם במשפחת ולידיטי", אמר מרק בריגס, יו"ר ומנכ"ל ולידיטי. "פלטפורמת הניתוחים המשולבת שלנו, המומחיות בדואל וההגעה על פני הקבוצה הרחבה ביותר של ספקי שירותי דואל מביאים ערך עצום למשווקים בכל העולם".

רבים מלקוחות הדואל הכי גדולים של ולידיטי משתמשים גם ב-250ok וגם ב-Return Path של ולידיטי כדי למטב את קמפייני הדואל שלהם. עם הרכישה הזאת, הפתרון Validity for Email מחוזק על ידי הטכנולוגיות והשירותים של 250ok, כולל:

  • יכולת מסירהומוניטין
  • ניתוחי מעורבות
  • התקנת DMARC
  • הצגה מוקדמת שלעיצובים
  • אימות רשימות

"בשנים האחרונות, אנחנו עובדים קשה כדי לבלוט בשוק הצפוף הזה על ידי יצירת המוצרים הטובים ביותר עבור משווקים באמצעות דואל בכל מקום", אמר גרג קראיוס, המייסד ומנכ"ל 250ok. "כשפגשתי בפעם הראשונה את מרק בריגס, מנכ"ל ולידיטי, ידעתי שיש הזדמנות לשיחה חדשה על ענף הדואל ולאן הוא צריך לפנות. כעת כחלק מוולידיטי, ביחד אנחנו יכולים ליצור מצוינות וחדשנות לכולם בסביבת הדואל".

עם הרכישה של 250ok, ולידיטי ממשיכה להגדיל את הנוכחות שלה בשוק ולהרחיב את התיק שלה שכולל פתרונות מובילים למקצועני מכירות ושיווק. בשנתיים האחרונות, ולידיטי ביצעה את הרכישות הגדולות הבאות:

  • CRMfusion, היישום המוביל לאיכות נתוני CRM ארגוניים
  • BriteVerify, הפלטפורמה הכי מהימנה בעולם לאימות דואל
  • Return Path, המובילה הגלובלית בהרחקת דואל מתיקיית הספאם
  • AppBuddy, יישום הרשת המוביל ל-Salesforce ופלטפורמות אחרות
  • 250ok, הפלטפורמה המובילה בניתוחי דואל

התנאים הפיננסיים של העסקה לא נמסרו. למידע נוסף על 250ok, בקרו בבקשה באתר https://250ok.com.

אודות ולידיטי

במשך יותר מעשרים שנה, אלפי ארגונים ברחבי העולם מסתמכים על הפתרונות של ולידיטי כדי לטרגט, ליצור קשר, ליצור מעורבות ולשמר לקוחות - תוך שימוש בנתונים מהימנים כיתרון חשוב. מוצרי הדגל של ולידיטי - DemandTools, BriteVerify, Return Path, Trust Assessments ו-GridBuddy - הם כולם פתרונות #1, מדורגים במקום גבוה לניהול נתוני CRM, אימות כתובות דואל, יכולת מסירה לתיבת הדואר הנכנס והימנעות מתיקיית הספאם, ויישומי רשת CRM. הפתרונות האלה מביאים קמפיינים חכמים יותר, לידים יותר טובים, מכירות יותר פרודוקטיביות ובסופו של דבר צמיחה מהירה יותר. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר Validity.com והתחברו איתנו: LinkedIn, Instagram, Twitter.

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200227005774/en/

אנשי קשר

Validity Media Relations
Charlie Ungashick
pr@validity.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ThreatConnect מרחיבה את הנוכחות במזרח התיכון ומועצת המפרץ לשיתוף פעולה (GCC) באמצעות שותפות אסטרטגית עם Spire Solutions
הקשר מביא את פתרונות פעילות האבטחה באמצעות בינה היחידים בענף לארגונים גדולים וממשלות באזור

מימד מקבלת אישור CE לשתי טכנולוגיות חלוציות: הבדיקה MeMed BV™ והפלטפורמה בנקודת הצורך MeMed Key™
פלטפורמת מכשירים בחזית הקידמה ובדיקה חדשנית של החתימה של התגובה החיסונית של המארח מבדילות במהירות בין זיהומים בקטריאליים וויראליים כדי לשפר את התוצאות של החולים.

מחקר חדש של ווסטרן יוניון מספק תובנות על העתיד של ההשכלה הבינ"ל
הדרישות, היחס וההתנהגות של הסטודנטים הבינ"ל העתידיים ישנו את האופן שבו האוניברסיטאות מלמדות, מעשירות ומארחות את האוכלוסיות שלהן

זינגה מתקשרת בהסכם לרכוש את פיק מאיסטנבול, היוצרת של הזיכיונות לסלולר במקומות הגבוהים Toon Blast ו-Toy Blast
Toon Blast ו-Toy Blast מרחיבים את התיק של זינגה לשמונה זיכיונות לעד

בומברדייה משלימה את המכירה של תוכנית המטוסים האזוריים סדרה CRJ ל-Mitsubishi Heavy Industries
בומברדייה (TSX: BBD.B) אישרה היום את הסגירה של המכירה שהודיעה עליה בעבר של תוכנית המטוסים סדרה CRJ ל-Mitsubishi Heavy Industries, Ltd (MHI) (TOKYO:7011) תמורת תשלום במזומן של בערך 550 מיליון דולר, בכפוף להתאמות אחרי הסגירה ונטילת חבויות על ידי MHI שקשורות לערבויות אשראי וערך שיורי וסובסידיות חכירה שמסתכמות ב-200 מיליון דולר בערך

פייס, אבל ודיימלר מסכימות על רישוי של טכנולוגיה רשומה כפטנט
פייס Paice הייתה מובילה מוקדמת ברכב חשמלי. החברה קיבלה את הפטנט הראשון שלה על רכב היברידי ב-1994, זמן רב לפני שרוב יצרני הרכב התחילו להתמקד ברצינות בדרכים לשפר את ניצולת הדלק ולהפחית פליטות. הטכנולוגיה של פייס הוכחה כבעלת ערך ועזרה להאיץ את הצמיחה של תעשיית הרכב ההיברידי.

ניסויים של Tydracide™ מראים שיעור קטילה גדול מ-99.999% על נגיף קוביד-19 בדקה אחת
Tygrus LLC הודיעה היום שניסויים שנערכו על ידי מעבדה עם דרגת בטיחות ביולוגית 3 ומוסמכת על ידי המרכז למניעת ובקרת מחלות (CDC) במרכיב החדש שלה, Tydracide, הראו שהפורמולציה חיסלה את נגיף SARS-CoV-2 בדקה אחת עם קיטון של יותר מ-5-Log (99.999%). הניסויים נערכו על נגיף SARS-CoV-2, הווירוס עצמו שגורם לקוביד-19 ולא נגיף פונדקאי.

מוצרים של Amika Mobile נבחרו לניסוי של מעקב מגעים של קוביד-19 על ידי ממשלת קנדה
מוצרי המודעות למצב, שליטה ובקרה של Amika Mobile , Amika Mobility Server (AMS) והיישומונים הסלולריים שלו כולל Amika®Panic ו- Amika®Guard שמספקים תקשורת דו כיוונית על גבי מסרונים, דואל, הודעות מוקפצות, הודעות נדחפות ושיחות קוליות נבחרו באמצעות תהליך תחרותי לפרויקט עם ממשלת קנדה על ידי Innovative Solutions Canada שמטרתו לעודד עסקים קטנים ובינוניים להביא פתרונות חדשניים למשרדים של ממשלת קנדה.

מנהל אזורי חדש של אירופה, המזרח התיכון ואפריקה החל ב-15 ביוני
סינג'נטה Syngenta הודיעה על שלושה מינויים אסטרטגיים של מנהלים שתומכים בהמשך הצמיחה וההשקעה בעסקי הזרעים שלה באירופה ובעולם.

Mary Kay חושפת מחקר פורץ דרך בתוכנית הווירטואלית של Skin of Color Society
Mary Kay Inc., מובילה בחידושים בטיפוח העור כבר יותר מ-56 שנים, המשיכה בתמיכה המתמשכת שלה בקהילת הקוסמטיקה והקהילה המדעית על ידי הצגת ממצאים בתוכנית הווירטואלית של כנס 2020 של Skin of Color Society.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI