דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Nuvei מודיעה על שותפות אסטרטגית עם קבוצת MAX, והסכם למכירת CreditGuard
Nuvei מודיעה על שותפות אסטרטגית עם קבוצת MAX, והסכם למכירת CreditGuard
חיים נוי 19/02/20 |  צפיות: 282

Nuvei מודיעה על שותפות אסטרטגית עם קבוצת MAX, והסכם למכירת CreditGuard

מונטריאול ותל אביב, ישראל, 19 בפברואר 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

Nuvei, ספקית עולמית של טכנולוגיות תשלום, כרתה הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת Max , אחד מהגופים הפיננסיים המובילים בישראל. במסגרת שותפות זו, לקוחות עסקיים של MAX המעוניינים לפתח פעילות עסקית מחוץ לישראל יוכלו לקבל גישה לרשת סליקת התשלומים של Nuvei בצפון אמריקה, באירופה, באמריקה הלטינית ובאזור אסיה - מדינות האוקיינוס השקט. כחלק מן ההסכם, Nuvei הסכימה למכור ל-MAX את מלוא אחזקותיה ב-CreditGuard, ספקית שירותי סליקה לבתי עסק בישראל.

הפלטפורמה הטכנולוגית הקניינית של Nuvei מאפשרת לעסקים להגדיל את היקף הפעילות ברמה העולמית, ומציעה ללקוחות של MAX אפשרות לבצע עסקאות ביותר מ-150 מטבעות וביותר מ- 250 אמצעי תשלום חלופיים, כל זאת באמצעות הטמעה של מערכת אחת. מצד שני, בתי עסק הסולקים עם Nuvei יוכלו להתחבר לשירותי סליקת התשלומים של MAX בישראל.

"ביצענו סינון קפדני כדי למצוא את השותפה האידיאלית להתרחבות של עסקי סליקת התשלומים שלנו לישראל, ומצאנו חברה שתבטיח המשכיות בפעילות של CreditGuard ואת המשך הצלחתה, לצד הלקוחות והעובדים שלה," אמר פיליפ פאייר, יו"ר ומנכ"ל Nuvei. "יש לנו ביטחון מלא בחזון ובאסטרטגיה של MAX לאספקת מוצרים ושירותים יוצאים מן הכלל ללקוחות של CreditGuard. מצד שני, השותפות תאפשר ל-Nuvei להגדיל את טביעת הרגל העולמית שלה ולעגן את מעמדה כחברה מובילה בתחום שירותי התשלום, עם היקף פעילות עצום ונוכחות נרחבת."

"הרכישה הזו עומדת בקנה אחד עם הגישה שלנו המציבה את הלקוח במרכז. ישראל עומדת על סף מהפכה בתחום שירותי התשלום, והמהפכה הזו תחייב עסקים בכל הגדלים להיערך מחדש בפעילות האונליין והאופליין שלהם ולהתאים את המערכות שלהם לדרישות של EMV," אמר אוהד מימון, סמנכ"ל פיתוח עסקי ואסטרטגיה ב-MAX. "אלה חדשות חשובות לעסקים הישראליים שמצטרפים למהפכה הדיגיטלית. CreditGuard מספקת מגוון שירותי תשלום דיגיטליים מתקדמים ומאובטחים בכל ערוצי המכירות. שיתוף הפעולה עם Nuvei יאפשר לנו להתאים פתרונות תשלום גלובליים ללקוחות המסחריים שלנו."

"הערך האמיתי של CreditGuard טמון במחויבותה יוצאת הדופן לשרת את לקוחותיה," אמר אוריאל בן דוד, מנכ"ל CreditGuard. "נמשיך להתייחס אליהם כנכסים החשובים ביותר של החברה. אנו מאמינים שהחיבור עם MAX יאפשר לנו להרחיב את מגוון השירותים שלנו ולשדרג את המוצרים שאנו מעניקים ללקוחותינו."

Nuvei רכשה את CreditGuard במסגרת רכישת SafeCharge בשנת 2019. השלמת המכירה של CreditGuard כפופה לתנאים המקובלים ולאישורים רגולטוריים.

אודות Nuvei

חברת Nuvei היא הקהילה הראשונה בעולם של מומחים לשירותי תשלום. אנו מספקים שירותי תשלום כלל -ערוציים עם תמיכה מלאה לעסקים גדולים, בינויים וקטנים ולשותפי הפצה, בעזרת חבילת הטכנולוגיות הקנייניות הרחבה שבידינו. אנו גם מעניקים לארגוני מכירות עצמאיים (ISO), ליצרני תוכנה בלתי תלויים (ISV), לספקי שירותי סליקה ולפלטפורמות מסחר אלקטרוני את הטכנולוגיה, הידע ושירות הלקוחות הנדרשים להם כדי להצטיין בתחומם. החזון שלנו, המגובה בפלטפורמה גלובלית ובשירות מקצה לקצה, הוא לבנות רשת שתאפשר ללקוחות ולשותפים שלנו לשגשג בגדול. מטרתנו היא ליצור הזדמנויות גדולות וטובות יותר לכולם בתחום שירותי התשלום, ולסלול את הדרך ליצירת שותפויות מוצלחות. למידע נוסף היכנסו לאתר www.nuvei.com.

אודות קבוצת MAX

קבוצת MAX המבוססת בישראל היא חברה פיננסית מובילה המספקת שירותי תשלום ואשראי מתקדמים. MAX, לשעבר לאומי קארד, נמכרה לקרן ורבורג פינקוס בשנת 2019. היא אחת מחברות כרטיסי האשראי הגדולות בישראל, והיא מספקת שירותים מתקדמים לרוב המוסדות הפיננסיים הגדולים בישראל, לסוחרים ולצרכנים. MAX משרתת כ-2.5 מיליון בעלי כרטיסי אשראי, בשיתוף עם ויזה ועם מאסטרקארד. היא גם משרתת יותר מ-50,000 סוחרים מכל המגזרים ובכל הגדלים. החברה מינפה את יכולות הליבה שלה כדי לפתח היצע שירותים פיננסיים מגוון יותר לכל סוגי הלקוחות, כמו תיק מגוון של פתרונות אשראי. הרכישה האחרונה של הקבוצה, רכישת Capit, עומדת בקנה אחד עם גישתה ששואפת להעניק לסוחרים הישראליים מגוון שירותים רחב יותר. למידע נוסף אנא היכנסו לאתר של MAX בכתובת: www.max.co.il

פרטים ליצירת קשר

לואיס גיאורגקאקיס

Nuvei

+1 514-670-8001

lgeorgakakis@nuvei.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
בית הספר לאריגים ועיצוב של אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי מציג פרויקטי עיצוב אופנה של שנת הסיום באמצעות למידה מרחוק
הסטודנטים לעיצוב אופנה של אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי יוצרים בגדים מהבית כדי להציג את פרויקט שנת הסיום באופן וירטואלי

תרו ממנה מנהלת כספים ראשית חדשה
07/04/20 | בריאות
תרו תעשייה רוקחית בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום על המינוי של דפני הואנג כסגנית נשיא, מנהלת כספים ראשית ומנהלת חשבונאות ראשית, בתוקף מהיום.

ג'קדה תציע פתרונות אוטומציה של שירות לקוחות שקל להתחיל להפעיל למרכזי שירות שנפגעו ממגיפת קוביד-19
06/04/20 | בריאות
ג'קדה מספקת פתרונות אוטומציה של שירות לקוחות כדי להעלות את התפוקה של עובדי מרכזי השירות החדשים שעובדים מהבית שמספרם הולך וגדל.

המחקר המובהק סטטיסטית הגדול ביותר על ידי 6,200 רופאים במדינות רבות על קוביד-19 מגלה דפוסי טיפול ושם את הפנדמיה בהקשר
03/04/20 | בריאות
סרמו מדווחת על היעילות של הידרוקסיכלורוקווין, עלייה בשימוש כטיפול מונע; יותר מ-80% צופים התפרצות שנייה

VDX.tv משיקה תשדירי שירות גלובליים בווידאו דיגיטלי כדי למסור לציבור מידע על קוביד-19
ביוזמה יהיו מעורבים חברות, מותגים, סוכנויות, מפרסמי תוכן ודוברים

US Lighting Group מפתחת נורת לד UV כדי לעזור להילחם בהתפשטות של פתוגנים נגיפיים כמו קוביד-19
03/04/20 | בריאות
US Lighting Group, Inc. (OTCPINK:USLG) הודיעה היום שהיא מפתחת נורת לד UV מסחרית הכנס והפעל 4 רגל כדי להחליף נורות פלואורסצנט מסורתיות כדי לעזור להילחם בפתוגנים נגיפיים כמו קוביד-19 באמצעות טכנולוגיית תאורת UV לחיטוי משטחים.

RELIEF THERAPEUTICS Holding SA מודיעה על הסגירה של ההסכם להחלפת מניות שלה עם Sonnet BioTherapeutics, Inc.
RELIEF THERAPEUTICS Holding SA (SIX:RLF, "רליף הולדינג") מודיעה היום על הסגירה של ההסכם המחייב להחלפת מניות ("ההסכם") עבור הרכישה על ידי Sonnet BioTherapeutics, Inc. ("סונט"), עכשיו חברת בת של Sonnet BioTherapeutics Holdings, Inc. (Nasdaq:SONN, "סונט הולדינגס") של Relief Therapeutics SA ("Relief SA"), חברת בת של רליף הולדינג שנחתם ב-12 באוגוסט 2019

ג'ייסון קילאר מונה למנכ"ל וורנר מדיה
המנהל הבכיר מהמדיה, בידור וטכנולוגיה ג'ייסון קילאר מונה למנכ"ל וורנר מדיה, החל מ-1 במאי. הוא יהיה כפוף לג'ון סטנקי, הנשיא ומנהל התפעול הראשי של AT&T.

תעשיית המשחקים מתאחדת כדי לקדם מסרים של ארגון הבריאות העולמי נגד קוביד-19; משיקה את הקמפיין PlayApartTogether
תעשיית המשחקים הגלובלית מעודדת את השחקנים למלא אחר הנחיות הבריאות והבטיחות לגבי קוביד-19; מספקת מידע וקשר חברתי

US Lighting Group מודיעה שמייק וידמסק מצטרף ל-Intellitronix Corporation כמנהל התפעול
US Lighting Group, Inc. (OTCPINK:USLG), יצרנית מובילה של אלקטרוניקה ורובוטיקת הייטק, הודיעה שחברת הבת בבעלות מלאה שלה, Intellitronix Corporation, מינתה את מייק וידמסק למנהל התפעול.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI