דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים תרו מודיעה על ההתחלה של הצעת רכש כדי לרכוש בחזרה מניות רגילות שלה בשווי של עד 225 מיליון דולר
תרו מודיעה על ההתחלה של הצעת רכש כדי לרכוש בחזרה מניות רגילות שלה בשווי של עד 225 מיליון דולר
חיים נוי 15/11/19 |  צפיות: 236

תרו מודיעה על ההתחלה של הצעת רכש כדי לרכוש בחזרה מניות רגילות שלה בשווי של עד 225 מיליון דולר

הותורן, ניו יורק, 15 בנובמבר 2019, (BUSINESS WIRE):

תרו תעשייה רוקחית בע"מ (NYSE: TARO) הודיעה היום שהיא התחילה בהצעת רכש באמצעות "מכירה פומבית הולנדית" מותאמת כדי לרכוש בחזרה מניות רגילות שלה בשווי של עד 225 מיליון דולר במחיר שלא יעלה על $92.00 למניה ולא יפחת מ-$80.00 למניה, למוכר במזומן, פחות כל ניכוי מס במקור שחל וללא ריבית, לפי התנאים ובכפוף לתניות הקבועים בהצעת הרכש וכתב המשלוח שמופצים לבעלי המניות . אם יהיה חיתום מלא להצעה, מספר המניות שיירכשו בהצעה מהווה בערך 6.3% עד 7.3% מהמניות המונפקות הנוכחיות של תרו תלוי במחיר הרכישה שישולם עבור המניות האלה בעקבות ההצעה. מחיר הסגירה של המניות בבורסה של ניו יורק ב-14 בנובמבר 2019, יום המסחר המלא האחרון לפני ההודעה של היום וההתחלה של הצעה זאת, היה $76.22 למניה.

ההצעה תפקע בשעה 17:00 שעון העיר ניו יורק ביום שני, 16 בדצמבר 2019, אלא אם תרו תאריך אותה. הצעות מכירה של מניות חייבות להיעשות לפני פקיעת ההצעה ואפשר למשוך אותן בכל עת לפני פקיעת ההצעה. ההצעה לא תותנה במיספר מינימלי של מניות שיוצעו; אבל ההצעה כפופה למספר תנאים ותניות המתוארים בהצעת הרכש.

בעלי מניות המציעים למכור יכולים לציין מחיר שלא יעלה על $92.00 למניה ולא יפחת מ-$80.00 למניה (במרווחים של $0.50) שבו הם מוכנים למכור את המניות שלהם בהתאם להצעה. לפי התנאים ובכפוף לתניות של ההצעה, החברה תקבע מחיר אחד למניה שהחברה תשלם עבור מניות שיוצעו באופן המתאים ולא נמשכו מההצעה, תוך הבאה בחשבון של המספר הכולל של מניות מוצעות ואת המחירים שציינו בעלי המניות המציעים. החברה תבחר את מחיר הרכישה הנמוך ביותר, שלא יעלה על $92.00 למניה ולא יפחת מ-$80.00 למניה, שיאפשר לה לרכוש מניות שמחיר הרכישה המיצרפי שלהן 225 מיליון דולר, או סכום נמוך יותר, תלוי במספר המניות שיוצעו באופן המתאים ולא נמשכו מההצעה (מחיר רכישה זה, "מחיר הרכישה הסופי"). רק מניות שהוצעו באופן תקף במחיר ששווה או מתחת למחיר הרכישה הסופי, ולא נמשכו, יהיו כשירות לרכישה בהצעה. כל המניות שיירכשו בהצעה יירכשו במחיר הרכישה הסופי, כוללן המניות שהוצעו במחיר הנמוך ממחיר הרכישה הסופי. אולם, בגלל העדיפות של "שברי יחידה", חלוקה באופן יחסי והוראות מותנות של הצעת הרכש המפורטות בהצעת הרכש, ייתכן שלא כל המניות המוצעות יירכשו אם השווי המיצרפי של מספר המניות שהוצעו באופן המתאים במחיר ששווה או מתחת למחיר הרכישה הסופי ולא נמשכו עולה על 225 מיליון דולר (על בסיס מחיר הרכישה הסופי).

החברה תרכוש רק את אותן מניות שהוצעו באופן המתאים ולא נמשכו בתנאים והתניות של ההצעה. כל ההצעות שהתקבלו לתשלום ישולמו מייד לאחר פקיעת תקופת ההצעה, למוכר במזומן, פחות כל ניכוי מס במקור שחל וללא ריבית. במחיר הרכישה הסופי המירבי של $92.00 למניה, החברה תרכוש 2,445,652 מניות אם יהיה חיתום מלא להצעה, שיהוו בערך 6.3% מהמניות המונפקות נכון ל-14 בנובמבר 2019. במחיר הרכישה הסופי המינימלי של $80.00 למניה, החברה תרכוש 2,812,500 מניות אם יהיה חיתום מלא להצעה, שיהוו בערך 7.3% מהמניות המונפקות נכון ל-14 בנובמבר 2019.

המניות שלא נרכשו בהצעה יוחזרו על חשבון החברה מייד לאחר פקיעת ההצעה. החברה שומרת את הזכות, לפי שיקול דעתה הבלעדי, לשנות את האפשרויות של מחיר הרכישה למניה ולהגדיל או להקטין את השווי המיצרפי של המניות המבוקשות בהצעה, בכפוף לחוק החל. בהתאם לכללים של הרשות האמריקנית לניירות ערך ("SEC"), החברה רשאית לרכוש בהצעה עד 2% נוספים מהמניות המונפקות שלה מבלי לתקן או להאריך את ההצעה.

נכון ל-31 באוקטובר 2014, היו לתרו בערך 1.5 מיליארד דולר במזומנים ושווי ערך מזומנים ובניירות ערך סחירים לטווח קצר ולטווח ארוך, וחלק מהם ישמש למימון ההצעה.

מנהלת הדילרים של העסקה היא J.P. Morgan Securities LLC, וסוכנת המידע היא MacKenzie Partners Inc.. מקבלת הפיקדון היא American Stock Transfer & Trust Company, LLC. הצעת הרכש, כתב המשלוח ומסמכים קשורים נשלחים לבעלי המניות הרשומים והם גם יהיו זמינים להפצה לבעלים להנאה של מניות. לשאלות ומידע, התקשרו בבקשה עם מנהלת הדילרים או עם סוכנת המידע בשיחת חינם במספרים 1-877-371-5947 או 1-800-322-2885, בהתאמה.

מועצת המנהלים של תרו אישר האת ההצעה. אבל תרו, מועצת המנהלים שלה, מנהלת הדילרים, סוכנת המידע או מקבלת הפיקדון, אף אחת מהן לא ממליצה המלצות כלשהן לבעלי המניות לגבי האם להציע או להימנע מלהציע את המניות שלהם או לגבי מחיר הרכישה או מחירי הרכישה שבהם אפשר להציע למכירה מניות בהצעת הרכש. בעלי המניות חייבים לקבל בעצמם החלטות לגבי כמה מניות יציעו, אם בכלל. בעשותם זאת, על בעלי המניות לקרוא ולהעריך בקפידה את המידע בהצעת הרכש ובכתב המשלוח הקשור.

ההודעה לעיתונות הזאת היא למטרות מידע בלבד ולא מהווה הצעה לקנות או שכנוע להצעה למכור מניות רגילות של תרו תעשייה רוקחית בע"מ. ההצעה נעשית רק בהתאם להצעת הרכש, כתב המשלוח וחומרים קשורים שתרו תפיץ בקרוב לבעלי המניות שלה ותגיש ל-SEC. על בעלי המניות והמשקיעים לקרוא בתשומת לב את הצעת הרכש, כתב המשלוח והחומרים הקשורים כי הם כוללים מידע חשוב, כולל התנאים והתניות השונים של ההצעה. בעלי המניות והמשקיעים יכולים להשיג עותק חינם של הצהרת הצעת הרכש בנספח TO, הצעת הרכש, כתב המשלוח ומסמכים אחרים שתרו תגיש בקרוב ל-SEC באתר של SEC בכתובת www.sec.gov או על ידי שיחה עם MACKENZIE PARTNERS, INC., סוכנת המידע של ההצעה, בשיחת חינם למספר 1-800-322-2885. בעלי המניות מתבקשים לקרוא בתשומת לב חומרים אלה לפני קבלת החלטה כלשהי בנוגע להצעה.

אודות תרו

תרו תעשייה רוקחית בע"מ היא חברת תרופות רב לאומית המבוססת על מדע, שמחויבת לענות על הצרכים של לקוחותיה באמצעות גילוי, פיתוח, ייצור ושיווק של מוצרי בריאות באיכות הגבוהה ביותר. למידע נוסף על תרו תעשייה רוקחית בע"מ, בקרו בבקשה באתר של החברה בכתובת www.taro.com.

אנשי קשר

מריאנו א. בלגואר

סגן נשיא, סמנכ"ל כספים

(914) 345-9001
Mariano.Balaguer@taro.com

וויליאם ג'. קוט
סגן נשיא, כספים ועסקים, גזבר וקשרי משקיעים

914)-345-9001)
William.Coote@taro.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
מאירה פרימס מונתה למנהלת השיווק הראשית של סיקסגיל עם ההתרחבות הגלובלית של החברה
המינוי מגיע כשחברת ההזנק ממשיכה לצמוח ומודיעה על משרדים חדשים, גדולים יותר

ביקורת: פאנק רוק – משחק מופלא במחזה מטלטל על אלימות בני נוער – בית צבי
26/01/20 | תיאטרון
"פאנק רוק" הוא מחזה מטלטל, העוסק בנושא טעון של אלימות בקרב בני נוער שכתב המחזאי סיימון סטיבנס לפני 12 שנים בהשראת הטבח באוניברסיטה בארה"ב בידי אחד הסטודנטים. מאז, היו מעשי אלימות וירי בעוד מוסדות לימוד שהיו קשורים לרדידות מוסרית ואלימות בקרב הנוער, תוך עצימת עין חינוכית או משפחתית. המחזה העולה בבית צבי ברמת גן מבוצע באורח מופלא בידי להקת השחקנים המוכשרת והתוצאה היא חוויה תיאטרלית.

Mary Kay Inc. מציינת מי הולדת שהם ציוני דרך ברחבי העולם
תנשפו ותכבו את הנרות הוורודים ותביעו משאלה -- ב‑2020 Mary Kay Inc. תציין ימי הולדת שהם ציוני דרך בכמה מהשווקים הכי חשובים שלה ברחבי העולם. מרי קיי אש האיקונית, עם שורשים צנועים בעיר קטנה בטקסס, הקימה את המותג שנושא את שמה ב-1963. המותג התפתח במהירות לתופעה כלל עולמית

CollabNet VersionOne ו-XebiaLabs מתאחדות כדי ליצור פלטפורמת DevOps זריזה וגמישה משולבת
החברה המשולבת הודיעה על מנכ"ל חדש שיניע את שלב הצמיחה הבא העסקה, שנתמכת על ידי TPG Capital, היא צעד יוצר שינוי באסטרטגיה רחבה יותר ליצירת פלטפורמת DevOps זריזה וגמישה משולבת מובילה עבור ארגונים

אנדרסן גלובל מתרחבת במזרח התיכון; הופעת בכורה ברשות הפלשתינית
אנדרסן גלובל הודיעה שהתקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי דין מרמאללה, Sharp & Beyond for Legal and Investment Consulting Services (S&B). ההסכם הוא הופעת הבכורה של החברה ברשות הפלשתינית, ומרחיב את הפלטפורמה שלה במזרח התיכון.

רשת xx מודיעה על התמיכה של המממנים הראשונים במכירה של המטבע xx
רשת xx הודיעה על התמיכה של חלוצי קריפטו, כולל כריס לרסן, במכירה הראשונית בקיימן של המטבע xx החל ב-23 בינואר 2020.

בומברדייה מוסרת תוצאות כספיות מקדמיות של הרבעון הרביעי של 2019 והשנה המלאה ועדכונים על האצת שלב הפחתת המינוף של תוכנית המפנה ברווחיות
התוצאות הכספיות צפויות להיות מתחת לצפי, בעיקר בגלל פעולות בתחבורה כדי לפתור פרויקטים מאתגרים

Emendo Biotherapeutics מגייסת 61 מיליון דולר כדי לקדם את טיפולי עריכת הגנים מהדור הבא
מרחיבה את השותפויות האסטרטגיות עם AnGes וטקדה מאיצה את פלטפורמת עריכת הגנים החדשנית OMNI לצנרת פיתוח רחבה של מוצרי טיפולים

LEGO® Education מציינת 40 שנה של שינוי האופן שבו ילדים לומדים עם פתרון חדש ללמידה מעשית של STEAM
הפתרון החדש LEGO® Education SPIKE™ Prime לחטיבת הביניים זמין עכשיו; ההרשמה פתוחה לתוכנית המורה המומחה של LEGO Education לשנת 2020

ניוסטאר מביאה את UltraThreat Feeds כדי להגן על נתונים ביעילות רבה יותר
השירות החדש מספק נתוני איומים קנייניים כמעט בזמן אמת כדי לזהות ולעצור תעבורה רעה, נכנסת ויוצאת
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI